start publikacje szukaj dlaautorow cel informacje rada subskrypcja odredakcji

Rada Naukowa serii Agricultura (kadencja 2017-2020) 

  • Francisco E. Contreras-Govea (Wisconsin, USA), contreras@wisc.edu
  • Ranko Gantner (Osijek, Chorwacja), ranko.gantner@pfos.hr
  • Anna Keutgen (Wiedeń, Austria), anna.keutgen@boku.ac.at
  • Marcin Kozak (Wrocław, Polska), marcin.kozak@up.wroc.pl
  • Bogdan Kulig (Kraków, Polska), rrbkulig@cyf-kr.edu.pl
  • Wasyl Łopushniak (Dublany, Ukraina), vasyll@mail.ru
  • Katerina Pazderu (Praga, Czechy), pazderu@af.czu.cz
  • Cengiz Toker (Antalya, Turcja), toker@akdeniz.edu.tr
  • Edward Wilczewski (Bydgoszcz, Polska) – Przewodniczący, edward@utp.edu.pl

Wydawcą Acta Scientiarum Polonorum serii Agricultura – Agronomy – Agronomia są:

Wydawnictwa Uczelniane Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy
ul. ks. A. Kordeckiego 20
85-225 Bydgoszcz
tel. 52 374 94 82
e-mail: wydawucz@utp.edu.pl
http://wu.utp.edu.pl/

Redakcja Acta Scientiarum Polonorum serii Agricultura – Agronomy – Agronomia:

ul. ks. A. Kordeckiego 20
85-225 Bydgoszcz
tel. 52 374 94 82
e-mail: wydawucz@utp.edu.pl
http://wu.utp.edu.pl/ 

Sekretarz: mgr Dorota Ślachciak

 

Rada Programowa Acta Scientiarum Polonorum

  • Janusz Prusiński (Bydgoszcz) – przewodniczący
  • Józef Bieniek (Kraków),
  • Barbara Gąsiorowska (Siedlce),
  • Wojciech Gilewski (Warszawa),
  • Jerzy Sobota (Wrocław),
  • Wiesław Skrzypczak (Szczecin),
  • Krzysztof Szkucik (Lublin),
  • Julita Reguła (Poznań),
  • Ryszard Źróbek (Olsztyn)

logoUTP

logoWUUTP

ebsco

cbr

index

psjc

 



Jeśli chcesz otrzymywać informację o nowościach na stronie wypełnij poniższy formularz.

E-mail:



Wybierz język subskrybcji:
polski
angielski

strona główna | publikacje | szukaj | dla autorow | cel i zakres | informacje | rada naukowa | subskrypcja | od redakcji

copyright © 2011 UTP Bydgoszcz
PROJEKT I REALIZACJA : GREGSOFT

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Ta strona używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Więcej informacji na stronie Polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.